Reference

Od pana Kubeše naprosto perfektní přístup. Skvělá spolupráce, výborná komunikace, spolehlivost. Mohu jen poděkovat a doporučit.

Josef R., Jindřichův Hradec


 

Musím se přiznat, že při prodeji domu jsem nechtěla spolupracovat s žádnou realitní kanceláří. Můj známý, kterému pan Kubeš prodával byt mi spolupráci vysloveně doporučil. Od prvního telefonu na mě pan Kubeš působil velmi slušným a civilizovaným dojmem. Bylo vidět, že má velké zkušenosti a znalosti. Během 14 dnů proběhlo celkem šest prohlídek. Dva největší zájemci nakonec navýšili kupní cenu o 120.000 Kč. Už při domlouvání kupní ceny mi makléř doporučil zvýšit prodejní cenu. Celkově jsem díky panu Kubešovi prodala svůj dům o 320.000,- Kč více, oproti prvnímu soukromému inzerátu. Myslím si, že pan Kubeš si pochvalu zaslouží, vřele doporučuji tohoto mládého usměvavého muže, který rozhodně ví, co dělá.

Zdeňka Hájková, České Budějovice
Spolupráce s panem Kubešem byla naprosto v pořádku. I přes nenadálé komplikace bylo jednání vždy profesionální a vždy byl pan Kubeš ochoten pomoci. Vřele doporučuji.

Pavla Šedivá, Zliv
Rychlé a vstřícné jednání, profesionální přístup, ochota.

K. Beranová, České Budějovice
Přístup p.Kubeše byl naprosto profesionální. Se vším nám pomohl a tímto děkuji za bezproblémový prodej našeho bytu.

Bc. Jan Novák, České Budějovice
Vše dle domluvy. Termíny dodrženy. Výborné a vstřícné jednání. Mohu doporučit

MUDr. Ilona Pavlová, České Budějovice

 

Neváhejte mě kontaktovat